UkraineSlovakia.sk

Національний інститут освіти та молоді (NIVaM)

Для дітейДля молодихІнтерпретаціяМовні курсиОсвітаПсихологічна підтримка
Домовтесь: English, Slovensky, Українська
Локація: Банськобистрицький край, Братислава, Братиславський край, Всі локації, Жилінцький край, Кошицький край, Нітранський край, Пряшівський край, Тренчинський край, Трнавський край

Опис

У співпраці з ЮНІСЕФ ми надаємо підтримку дітям, а також педагогічному та професійному персоналу (вчитель, асистент вчителя, шкільний психолог, соціальний педагог) з України в їхній інтеграції в словацьку систему освіти.

Ми також надаємо підтримку школам у Словаччині. Через наші регіональні офіси NIVaM ми також координуємо допомогу з органами місцевого самоврядування, державними установами та некомерційними організаціями.

  • Ми допомагаємо у зарахуванні українських дітей до шкіл
  • Ми надаємо методичну підтримку та консультації школам у регіонах
  • Ми забезпечуємо професійний розвиток вчителів з питань інтеграції українських дітей та учнів
  • Ми пропонуємо психологічну підтримку та усний переклад
  • Ми організовуємо курси словацької мови для українських вчителів
  • Ми допомагаємо педагогічним та професійним працівникам з України у визнанні документів про освіту / нострифікації в Словаччині

Освітня діяльність

  • Методичні рекомендації
  • Практичні поради для діяльності в школах
  • Експертні теми про інтеграцію дітей іноземців

Деталі

  • Послуги не надаються у святкові дні.
  • Послуги призначені для людей, які цього потребують.
  • Послуги також надаються жінками.
  • Про зустріч необхідно домовитися заздалегідь через телефон або електронною поштою.
  • Вхід безперешкодний.
  • Ці послуги є безкоштовними.

Години роботи

Понеділок: 9:00 – 17:00
Вівторок: 9:00 – 17:00
Середа: 9:00 – 17:00
Четвер: 9:00 – 17:00
П’ятниця: 9:00 – 17:00

Контакти

NIVaM – Ševčenkova 11, Bratislava Показати на карті

https://nivam.sk/podpora-cudzincov/
https://facebook.com/nivamucitelia/

Nina.Zaitseva@nivam.sk

Регіональні координатори

Банськобистрицький край
Katarina.Lahova@nivam.sk
Ingrid.Hamarikova@nivam.sk

Братиславський край
Olivia.Strelkova@nivam.sk
Zuzana.Pikuliakova@nivam.sk
Magdalena.Novotna@nivam.sk

Кошицький край
Eva.Palkova@nivam.sk

Нітранський край
Romana.Strizova@nivam.sk

Пряшівський край
Ludmila.Smrekova@nivam.sk

Тренчинський край
Zuzana.Uhlarova@nivam.sk

Трнавський край
Elena.Dirnbachova@nivam.sk
Alina.Bobyk@nivam.sk

Жилінський край
Mariana.Gasincova@nivam.sk
Zuzana.Pilatova@nivam.sk

Карта

Подобалась вам ця стаття?

Яка інформація з цієї статті була для вас корисною?

Наступні статті

Грошова допомога для вразливих категорій біженців 2024

Прибуття до Словаччини – що робити далі?

Заява про надання притулку в Словаччині

Прибуття до Словаччини – що робити далі?